Nie powinniśmy

„Nie powinniśmy” to najnowsza gorąca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez polskie miłośniczki romansów Vi Keeland!

Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland. Autorka bestsellerów znów proponuje nam historię, którą będziemy czytać z wypiekami na twarzy. Przygotujcie się na niesamowity, ekscytujący romans biurowy – „Nie powinniśmy”.

Okoliczności, w których poznali się Bennett i Annaliste, trudno uznać za sprzyjające. Najpierw on widział, jak ona niszczy jego auto, próbując podrzucić mu swój mandat, a w dodatku okazało się, że oboje konkurują o pracę na tym samym wysokim stanowisku. Do tego żadne z nich nie planuje ustąpić! Tym bardziej, że przegrany zostanie oddelegowany do filii firmy w Teksasie, a oboje chcą pozostać w San Francisco. Szykuje się zaciekła walka o klientów. Nie jest łatwo, szczególnie że Bennett wcale nie zamierza grać czysto. Dla niego liczy się jedynie zwycięstwo! Mężczyzna nie wie jeszcze, że trafił na godną przeciwniczkę. Annalise potrafi go zaskoczyć – i to nie jeden raz. Czy tych dwoje przekona się, o jaką nagrodę w rzeczywistości warto powalczyć?

Wszystkie czytelniczki, które z niecierpliwością czekały na nową premierę od Vi Keeland, będą zadowolone. „Nie powinniśmy” to biurowy romans, który rozpala zmysły!

Przytrafiła nam się taka chwila, która wydarza się tylko w filmach.

Wiecie, jak to jest… Ciało się rozpala, wybuchają fajerwerki, powietrze trzeszczy od ładunków elektrycznych.

Jego gorący wzrok sprawił, że wysiadając z windy, oblałam się rumieńcem.

Może jednak nie miało być tak źle.

A przynajmniej tak mi się wydawało.

Dopóki nie weszłam do gabinetu nowego szefa i poznałam swojego rywala.

Przystojniak z windy zamienił się w mojego wroga. Jego gorący wzrok nie wynikał z wzajemnego pociągu, tylko z tego, że widział, jak niszczę jego samochód. I teraz nie mógł się już doczekać, aż zmiecie rywalkę z powierzchni ziemi.

Między miłością i nienawiścią jest cienka granica – i nie powinniśmy jej przekraczać.